CARMEN POD KLUCZ

- Twoja nieruchomoŚĆ w dobrych rĘkach -

Oferta

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do Klienta zrealizowaliśmy wiele projektów wnętrz. Nasza kompleksowa oferta gwarantuje szeroki wybór asortymentu, dostosowanego do potrzeb Klienta. Zgrany zespół stanowią nie tylko wykonawcy, ale także architekci, konstruktorzy i eksperci. Twoje wnętrze w naszych rękach do doskonałe rozwiązanie.

Wielowariantowość
Asortyment w ramach pakietu można wymienić na równoważny cenowo. Handlowcy chętnie pomogą w doborze odpowiedniego rozwiązania, dostosowanego do Państwa wnętrza.


Pomoc architekta
Na każdym etapie inwestycji gwarantujemy Państwu pomoc architekta, który czuwa nad realizacją przedsięwzięcia, tak aby wszystko przebiegało zgodnie z planem. Cenimy sobie wysoką jakość oraz terminowość.


Oszczędność
Powierzając całość inwestycji specjalistom zyskujecie Państwo jakże cenny obecnie czas. Harmonogram prac jest dostosowany do typu i stopnia skomplikowania inwestycji. Dzięki zakupowi wyposażenia wraz z usługą wykończeniową płacą Państwo 8 % podatek VAT.


Zgrany zespół
Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi wykonawcami, nasi koordynatorzy dbają o sprawne przeprowadzenie inwestycji.Każde wnętrze to nowe wyzwania, my stawiamy mu czoła!


Kompleksowe podejście
Dzięki szerokiej ofercie produktowej gwarantujemy wykończenie pod klucz, które daje możliwość zamieszkania we własnym M już w dniu odbioru! Realizujemy wnętrza od A do Z.


Renomowani producenci
W każdym z pakietów proponujemy Państwu markowe produkty, które będą służyły przez lata. Do realizacji naszych pakietów wykorzystujemy materiały budowlane sprawdzonych i cenionych marek. Jesteśmy przekonani, iż spełnią one również Twoje oczekiwania.Pakiety

W naszej ofecie posiadamy 3 3 pakiety wykończeń, które uwzględniają różnorodne potrzeby, preferencje i możliwości finansowe właścicieli mieszkań.
Sprawdź dostępne opcje już teraz!
Sprawdź pakiety

Masz pytania? Chcesz nawiązać współpracę?

Zadzwoń tel. +48 605 885 597, tel. +48 500 379 248, tel. +48 91 350 86 87,
bądź napisz na adres: kontakt@carmenpodklucz.pl